Masz pytanie? Napisz: kontekt@centrumalgorytm.pl

Dietetyk do stałego pacjenta: wolę, żebyś pojechał na wakacje

Dietetyk do stałego pacjenta: wolę, żebyś pojechał na wakacje

Dzisiaj krótki artykuł na temat różnych wydarzeń, które wielu z nas dają powód do odłożenia diety na później. Prawda jest jednak taka, że wesela, wakacje, remonty i inne życiowe sprawy będą sprzyjać utrzymaniu efektów diety na stałe. 

Urlopy, chrzciny, wesela, remonty czy przeprowadzki zdarzają nam się przez okrągły rok. I to właśnie one powodują, że najczęściej odkładamy dietę (zmianę nawyków na później). Dlaczego? Czy to przypadkiem nie jest jedna z wielu wymówek?

Szczerze mówiąc, dla dietetyka, który podchodzi do swojej pracy w taki sposób, aby nauczyć Ciebie pewnych zmian na stałe – nawet lepiej, aby takich wydarzeń w czasie “diety” pojawiło się maksymalnie dużo. Bez tego nasza praca jest trochę, jak dbanie o odporność dziecka przez trzymanie go pod kloszem. W końcu przecież z niego wyjdzie, będzie mieć kontakt z różnymi osobami, różną pogodą i co wtedy? Zacznie chorować.

Dlatego, jeśli współpracując z dietetykiem w międzyczasie wypadnie Ci wesele to jest wręcz wymarzona sytuacja, bo jeśli podobna impreza pojawi się za rok czy dwa – Ty będziesz miał już zestaw gotowych rozwiązań. Podpowiemy Ci, co zrobić, żeby bawić się dobrze, ale nie przesadzić. I tak analogicznie z każdą sytuacją, w której będziesz mieć wątpliwość, jak powinieneś jeść. 

Na tym właśnie polega świadoma zmiana nawyków żywieniowych. Tego chcemy Was w Algorytmie nauczyć, bo może wcale nie potrzebujecie setek przepisów, a po prostu instrukcji, które pozwolą się zmienić i nie zwariować, a tylko przy okazji schudnąć. Daj sobie szansę na naukę, bo wtedy dietetyk będzie Ci potrzebny przez kilka miesięcy, nie kilka lat. Sprawdź nas: www.centrumalgorytm.pl/pakiety

/Aga

Dietetyk Online - Algorytm | Pakiety dietetyczne
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments