Masz pytanie? Napisz: kontekt@centrumalgorytm.pl

Dieta online to zło i gotowce? Sprawdźmy!

Dieta online to zło i gotowce? Sprawdźmy!

W każdym tygodniu, co najmniej kilkoro z Was zgłaszając się do nas po pomoc w zmianie nawyków żywieniowych ma już za sobą przynajmniej jedną nieudaną przygodę z dietą rozpisaną “przez Internet”. Z czego to wynika i jak naprawdę wygląda nasza praca?

Po pierwsze zaufanie

Nie da się zbudować go od tak, bo powiemy Wam, że jesteśmy bardziej profesjonalni niż inni. Jest to pewien proces, który wiemy, że musi trwać. Wcale też nie oczekujemy, że zaufacie nam na słowo i chcemy, żebyście nas poznali.

Najpierw zastanówmy się, jak często korzystamy w zakupów przez Internet. Większość z nas przypuszczalnie bardzo często – szczególnie w czasach pandemii koronawirusa – ale co przychodzi Ci do głowy, kiedy myślisz o takich zakupach? Zakup nowej torebki, stylowych butów lub nowego kryminału ulubionego pisarza? A może bliżej Ci do zakupu abonamentu na nową telewizję albo wykupienie kolejnego okresu pozycjonowania strony? Najprawdopodobniej myślisz o tej pierwszej opcji. I słusznie, bo zdecydowanie częściej kupujemy produkty niż usługi. Jest to zwykle tańsze, nie wymaga od nas dużych zmian i daje nam pewną przyjemność. 

Dieta online jest jednak usługą, którą wymaga od Ciebie decyzji, zaangażowania i działania. Dla wielu z Was prawdopodobnie nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Dlatego naszym zadaniem jest przekonać Ciebie, że dieta nie musi być jednym, wielkim wyrzeczeniem, a raczej przyjemnością. O tym przekonujemy Was nie tylko przedstawiając naszą ofertę, ale także we wszystkich mediach społecznościowych, gdzie Was edukujemy, motywujemy i pocieszamy. 

  • FB: centrumalgorytm – kompendiuum wiedzy na temat zdrowia i naszej działalności – to tutaj pojawia się najwięcej przepisów, konkursów i akcji społecznych.
  • Instagram: centrumalgorytm  – tutaj wrzucamy ciekawe zdjęcia posiłków i trochę motywacji, aby Was inspirować! 
  • Tik Tok: @algorytm_dietetyk – z przymrużeniem oka mówimy tutaj o zdrowiu, patentach na dietę i oczywiście – muzyce!
  • YouTube: Algorytm Centrum Dietetyczne – tutaj pojawiać się będą podcasty i inne nagrania pozwalające poszerzać Waszą wiedzę na temat żywienia.

Po drugie prawdziwi ludzie

Nasza ekipa to przede wszystkim dwójka dietetyków – Agnieszka i Patrycja. Spotkałyśmy się już po studiach w czasie pracy stacjonarnej w gabinecie. Obie od lat zajmujemy się dietetyką – odchudzając, ucząc zdrowego żywienia i wspomagając leczenie. Natomiast zdajemy sobie sprawę, że wśród nas jest mnóstwo naszych kolegów i koleżanek, którzy z braku doświadczenia, często wiedzy i pieniędzy decydują się na działalność online. Wtedy bardzo często odbija się to na jakości usług. Dlatego chcemy Was zapewnić, że stworzenie Algorytmu było naszą świadomą decyzją, aby móc działać szerzej i pomagać bardziej. 

Algorytm to jednak nie tylko sam dietetyk, ale także sztab ludzi pracujących po to, abyś Ty był usatysfakcjonowany. Mamy ludzi od marketingu, prowadzenia strony i jej testowania, fotografa i filmowca – oni także pracują na Wasz sukces!

Po trzecie Twoja decyzja

Daj sobie czas. Przejrzyj nasze media społecznościowe, zastanów się, czy jesteśmy dla Ciebie wiarygodni i zdecyduj. Bo jeżeli już znalazłeś się na tej stronie – droga jest prosta. Zaufaj nam, a my tak zbudujemy Twoją motywację, abyś możliwie szybko i bez wyrzeczeń zauważył efekty. To będzie nasza wspólna praca!

Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz znajdziesz wymówkę. To, jak? Zaczynamy? 😉 

Zapraszam jeszcze do naszego kalkulatora. Przelicz swoje zapotrzebowanie i odbierz darmowy jadłospis. Zajrzyj także do naszej oferty, a zobaczysz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Niech to będzie początek Twojej drogi. 

Dietetyk Online - Algorytm | Pakiety dietetyczne
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments