1 godzina zakupów edukacyjnych dla maksymalnie 5 osób to koszt jedynie 50 zł.

Zbierz grupę kilku osób lub skorzystaj indywidualnie. Wybierz sklep, w którym najczęściej robisz zakupy, skontaktuj się ze mną (zadzwoń, napisz – daj jakikolwiek znak) i to wszystko.

Każdy z uczestników otrzyma ode mnie prezent – coś, co zainspiruje mnie i Ciebie w czasie zakupów.

Ale przejdźmy do konkretów…

Czego się nauczysz w czasie spotkania ze mną w sklepie?
  • Jak planować zakupy – co zrobić, żeby nie wydać za dużo i o niczym nie zapomnieć?
  • „E” dodatki do żywności – dobre i szkodliwe – wspólnie poznamy każdy ich rodzaj i metodę, jak łatwo je rozpoznać.
  • Gdzie szukać zdrowych produktów – czy koniecznie muszą to być półki „bio”? Zastanowimy się wspólnie.
  • Sklepowe „pułapki”, czyli czy każde masło jest naprawdę masłem?
  • Świeże czy mrożone? Sztuka rozsądnego wyboru. W końcu wiele zależy tutaj od sezonu.
Jak skorzystać z oferty?
  1. Zbierz grupę kilku osób.
  2. Wybierzcie sklep, w którym najczęściej robicie zakupy.
  3. Zadzwoń, napisz – po prostu skontaktuj się ze mną.
Po każdych zakupach otrzymasz ode mnie prezent. Jaki? Przekonaj się już dziś! Czekam na Ciebie w Rzeszowie, Przeworsku i w okolicach tych miast.

Usługa może mieć charakter wyłącznie instruktażowy. Nigdy nie ma konieczności kupowania produktów. Pamiętaj także, że zakupy z dietetykiem to tylko część mojej oferty skierowanej do Ciebie.