Kim jestem? Mam na imię Agnieszka i jestem dietetykiem klinicznym. Dlaczego klinicznym? Bo na studiach uczono mnie głównie w tym kierunku. Pewnie dokładnie z tego powodu z biegiem czasu wyspecjalizowałam się w leczeniu chorób dietozależnych oraz w walce z nieprawidłowościami naszej wagi.

W przeszłości jako wolontariusz często współpracowałam z dziećmi. Także teraz w pracy zawodowej bardzo cieszy mnie praca z najmłodszymi. W końcu to dzieci są odbiciem każdego dorosłego!

Zdrowe żywienie to od lat moja pasja, którą z ogromną chęcią podzielę się z Tobą. Zapewnię Ci dietę, którą udźwignie Twój portfel, zaplanuję zdrowe, smaczne i szybkie w przygotowaniu posiłki. Dlaczego akurat ze mną ma się to udać? Bo sama nie zawsze żyłam zdrowo, dlatego doskonale zrozumiem wszystkie Twoje kryzysy i dylematy, a co ważniejsze nauczę Cię, jak z tym walczyć.

Otrzymasz ode mnie również komplet materiałów i żywieniowych algorytmów, które pozwolą Ci uniknąć efektu jo-jo po zakończeniu diety i ułatwią Ci zachowanie zdrowych nawyków na dłużej.

Dietetyk to także specjalista, który pomoże w leczeniu dietą – potraktuj mnie więc, jak drugiego lekarza. Z tą tylko różnicą, że mój algorytm to nie gotowiec postępowania z każdym pacjentem, ale indywidualnie dopasowany do Ciebie wzór, który da Ci zdrowie na lata.

Zapraszam Cię już teraz do kontaktu – przed Nami same przyjemności i tylko odrobina wyrzeczeń. Już teraz zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą!