Dieta bez jadłospisów? Skorzystaj i ciesz się wszystkim, co lubisz!

Odchudzanie nigdy nie jest proste, zarówno dla tego, kto chce schudnąć, jak i dla samego dietetyka. Podczas kilku lat swojej pracy opracowałam metodę, która sprawdza się u większości osób. Spróbuj i Ty!

Moja sprawdzona strategia odchudzania to próba stworzenia dla każdego z Was planu żywieniowego, dzięki któremu zmiany będą skuteczne, ale niezauważalne. Korzystając z mojej pomocy nie dostaniesz jadłospisu na 7, 14 czy 30 dni. Wspólnie opracujemy plan, który regularnie będziemy modyfikować tak, aby możliwa była modyfikacja wagi i Twoich nawyków żywieniowych. Dzięki temu unikniesz pozostawionych w lodówce resztek, których jadłospis nie uwzględnił i sam dokonasz wyboru przy każdym posiłku, przez co zjesz to, na co masz ochotę.

Plan żywieniowy gwarantuje, że nie zasypię Cię wieloma zmianami jednocześnie, dlatego zaczniemy od podstaw, a kiedy one staną się dla Ciebie rutyną – wprowadzamy kolejne zmiany. Jakie? To zależy od Ciebie. A jeśli tylko zaufasz moim radom i zaangażujesz się w naszą współpracę, zobaczysz efekty rzędu 3-5 kg spadku wagi miesięcznie.

Daj się zaskoczyć, jak lekko może Ci przyjść przejście na dietę. Bez jadłospisów!